Кривой Рог новости
У 2011 році від підтоплень було захищено 470 гектарів територій сільських районів Дніпропетровської області
02.02.2012 22:31 | Экология

У 2011 році від підтоплень було захищено 470 гектарів територій сільських районів Дніпропетровської області

У 2011 році від підтоплень було захищено 470 га територій сільських районів Дніпропетровської області. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час зборів керівного складу цивільного захисту області щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2011 році та визначення основних завдань у сфері цивільного захисту на 2012 рік.

«У минулому році ми ретельно контролювали ситуацію на водоймах області – проводили спеціальний моніторинг. Це забезпечило безаварійний пропуск паводку та льодоходу, що дозволило уникнути підтоплень», – сказав Олександр Вілкул.

Масштабний обсяг робіт було виконано торік на водоймах області. Зокрема, розчищено 15,2 км русел річок Стара Саксагань у Кривому Розі, Вовча у Павлограді, Мокра Сура у Дніпропетровському районі, Кільчень і Богатенька в Новомосковському районі, балка Непхай в Юр'ївському районі.

Крім того, у регіоні було побудовано 8,8 км колекторно-дренажних мереж. Зокрема, у Криворізькому, Софіївському, Криничанському, Магдалинівському, Петропавлівському та Верхньодніпровському районах. А в селищі Підгородньому Дніпропетровського району побудовано майже 1,5 км системи водовідведення.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация