Кривой Рог новости
4 лютого PinchukArtCentre проведе лекцію канадського фотографа Джеффа Волла
03.02.2012 13:12 | Культура

4 лютого PinchukArtCentre проведе лекцію канадського фотографа Джеффа Волла

PinchukArtCentre запрошує на лекцію Джеффа Волла, яка відбудеться в рамках його першої у Східній Європі персональної виставки під назвою «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна». Лекція відбудеться в суботу, 4 лютого 2012 року, з 16:00 до 18:00 в актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, червоний корпус)

На лекції Джефф Волл представить свої роботи та технології, які він використовує в процесі творчості, супроводжуючи свою розповідь добіркою наочних матеріалів. Слухачі ознайомляться з історією створення проектів митця, а також його творчістю та художньою стратегією  в цілому. Після лекції художник відповість на запитання присутніх.
 
Видатний канадський фотограф Джефф Волл завжди захоплювався масштабними живописними полотнами  – картинами, які окремо розташовуються на стіні і розкривають перед нами щось унікальне і важливе  – та  привніс їх властивості у фотографію. Деякі з його проектів містять прямі посилання на знакові картини, таким чином увиразнюючи зв’язок між різновидами мистецтва.
 
Джефф Волл найбільш відомий своїми фотографічними зображеннями, підсвіченими у лайт-боксах. Його теми варіюються від «майже документальних» побіжних поглядів на міське і приміське повсякдення до детально розроблених, штучно сконструйованих зображень.
 
Волл працював з новими цифровими візуальними технологіями від початку 1990-х рр. Вони розширили його мистецьку практику і дозволили працювати з такими формами фотомонтажу, які були майже неможливими до початку використання комп’ютерів в царині фотографії. Його монтаж непомітний, а картини завжди здаються єдиними і цілісними.
 
Лекція Джеффа Волла відбувається за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 
 
Експозиція Джеффа Волла під назвою «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна» складається з 17 фоторобіт та 7 лайт-боксів. Вона розташована на 2-му та 3-му поверхах арт-центру і буде відкрита для відвідувачів з 4 лютого до 1 квітня 2012 року.
 
Зважаючи на обмежену кількість місць, прохання зареєструватися на захід завчасно:
  • за тел. +38 044 590-08-58
  • або за електронною адресою info@pinchukartcentre.org
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация