Кривой Рог новости
Переможці обласного конкурсу "Обдаровані діти - надія України" отримали винагороди до Дня захисту дітей
01.06.2011 22:18 | Образование

Переможці обласного конкурсу "Обдаровані діти - надія України" отримали винагороди до Дня захисту дітей

39 переможців обласного конкурсу "Обдаровані діти - надія України" та шкільних олімпіад отримали від обласної влади грошові премії та цінні подарунки.

У Міжнародний день захисту дітей за дорученням губернатора Олександра Вілкула його заступник Марія Пустова нагородила переможців обласного конкурсу "Обдаровані діти - надія України" і IV етапу Всеукраїнських олімпіад із загальноосвітніх дисциплін.

Серед переможців - учні 7-11 класів, учасники творчих колективів, гуртків, музичних шкіл, літературних студій, студій юних техніків, спортивних шкіл.

«Дніпропетровщина славиться не тільки трудовими та науковими досягненнями, але і юними даруваннями і талановитою молоддю. Для того щоб розвивати у дітей наукові та творчі здібності, в регіоні проводяться різні конкурси, фестивалі та шкільні олімпіади », - зазначила Марія Пустова.

На теперешній час обласний конкурс "Обдаровані діти - надія України" має 29 номінацій. Розмір грошової премії для переможців конкурсу становить 430 гривень.
Також були визначені переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад. За свої досягнення вони отримали від обласної влади цінні подарунки (DVD-програвачі та грамоти).

Свої творчі подарунки для школярів у цей день представили камерний оркестр Будинку органної музики, творча група гуртка "Традиційна анімація", обласної дитячо-юнацької кіноцентр "Веснянка" та зразковий художній колектив "Надія" Піщанської загальноосвітньої школи Новомосковського району.

Для довідки. Обласний конкурс і премія "Обдаровані діти - надія України" для учнів від 7 до 17 років проводиться головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації. Метою конкурсу є розвиток учнів, стимулювання їх творчого самовдосконалення, самореалізація в сучасному суспільстві.

Конкурс Всеукраїнських олімпіад із загальноосвітніх дисциплін проводиться в два етапи:
I етап проходить на базі районних (міських) відділів освіти серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, за підсумками якого визначаються переможці;
II етап - обласний рівень, проходить серед переможців I етапу.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация