Кривой Рог новости
Кривий Ріг отримав нові трамваї, які дозволять економити до 40% електроенергії
03.02.2012 14:39 | Власть

Кривий Ріг отримав нові трамваї, які дозволять економити до 40% електроенергії

За підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула Кривий Ріг отримав ще три нові вагони швидкісного трамваю. Реконструйовані вагони дозволять до 40 % скоротити споживання електроенергії, знизити рівень шуму та вібрації під час руху, зменшити знос контактного проводу, значно покращити умови перевезення пасажирів. Вартість реконструкції становить близько 6 млн. грн.

На сьогодні за підтримки губернатора Олександра Вілкула модернізовано вже третину рухомого складу (23 вагони) швидкісного трамваю в Кривому Розі, що значно покращило якість та безпеку перевезення пасажирів.
 
«Підтримка та розвиток електротранспорту на Дніпропетровщині – це, в першу чергу, покращення якості пасажирських перевезень, екологічної ситуації в регіоні та значна економія енергоресурсів. Обласна влада приділяє особливу увагу розвитку цієї галузі інфраструктури. У рамках програми розвитку міського електротранспорту Дніпропетровської області системно відновлюється технічний ресурс та модернізується існуючий парк рухомого складу трамваїв», – сказав Олександр Вілкул.
 
На всіх реконструйованих трамвайних вагонах встановлена сучасна система транзитно-імпульсного управління тяговими двигунами типу «ТВ-Прогрес». У порівнянні з системою реостатного регулювання, що використовувалися раніше, система «ТВ-Прогрес» має істотні переваги.
Реконструйовані трамваї з новою системою споживають електроенергії на 40% менше. Економія досягається за рахунок повернення електроенергії назад до електромережі під час гальмування трамваю.
 
На вагонах встановлені спеціальні прилади, які підвищують надійність зняття струму і зменшують знос контактного проводу.
 
Завдяки впровадженню нових технологій трамвай плавно набиратиме швидкість і плавно гальмуватиме. Також для створення комфортних умов при перевезенні пасажирів у салоні вагонів встановлені сучасні напівм’які пасажирські сидіння з удосконаленим кріпленням до полу.
 
Секції трамвайного вагону типу K3R-N об’єднані в один спарений трамвайний вагон за допомогою гнучких з’єднань.
 
Економія на витрати на електроенергію, на обслуговування та ремонт від реконструкції одного трамвайного вагону типу Т-3 складає 150,0 тис. на рік.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация