Кривой Рог новости
У Дніпропетровській області продовжиться програма підтримки театрів обласного підпорядкування
06.02.2012 11:59 | Культура

У Дніпропетровській області продовжиться програма підтримки театрів обласного підпорядкування

Таке рішення було прийнято під час 11 сесії обласної ради, яка проходила 3 лютого в Дніпропетровську, йдеться в повідомленні відділу зі зв'язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облради.

Згідно з рішенням сесії, в регіоні буде продовжена практика безкоштовного відвідування вистав у театрах обласного підпорядкування для дітей старшого шкільного віку, учнів ПТУ та працівників бюджетної сфери області. Крім того, таке ж право запропоновано надати ветеранам Великої Вітчизняної війни, які проживають в області, і вихованцям інтернатних установ.
 
Рішенням обласної ради визначено, що кількість безкоштовних місць становитиме 30% від загальної кількості місць у глядацьких залах.
 
Сьогодні главам районних рад та мерів міст було доручено організувати перевезення працівників бюджетної сфери, що проживають в сільській місцевості та малих містах області на запропоновані до перегляду вистави та концертні програми.
 
В обласних закладах культури вже впроваджена система бізнес-планування, яка дозволила системно та якісно планувати власні доходи й витрати. В результаті доходи комунальних підприємств культури за минулий рік виросли більш ніж на 25%, при цьому істотно знизилися і витрати.
 
У числі конкретних практичних кроків, які дозволили підвищити ефективність і прибутковість - залучення глядачів до театрів за рахунок активізації реклами на регіональному телебаченні і радіо, пряма робота з підприємствами області, розміщення афіш і театральних кас в провідних торгово-розважальних центрах Дніпропетровська, говориться в повідомленні.
 
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация