Кривой Рог новости
Сергій Тігіпко: Енергозбереження має стати національним завданням для України
06.02.2012 13:15 | Власть

Сергій Тігіпко: Енергозбереження має стати національним завданням для України

 

Позитивний досвід впровадження енергозберігаючих програм на рівні окремих регіонів необхідно активно поширювати по всій Україні. Про це Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час відвідування індивідуального теплового пункту в одному з київських будинків. «Україна має великі резерви енергозбереження, про що свідчить досвід Черкас, Вінниці та Славутича, Києва, де місцева влада почала відповідні програми.
 
Енергозбереження має стати національним завданням для України. Воно не тільки забезпечить зменшення залежності України від дорогого російського газу, але і дозволить захистити українців від наслідків подорожчання енергоресурсів», - зазначив Віце-прем'єр-міністр.
 
Знайомлячись з роботою теплопункту, Сергій Тігіпко підкреслив, що він забезпечує економію до 30% тепла, яке споживають жителі будинку. «Відповідно зменшуються і комунальні платежі», - зазначив Віце-прем'єр.
 
Сергій Тігіпко також підкреслив, що необхідно стимулювати населення до енергозбереження і тільки потім говорити про підняття тарифів на тепло. «У країнах Східної Європи держави кредитували населення і місцеві громади для установки енергозберігаючого обладнання та утеплення будинків, що в результаті значно скоротило споживання того ж газу і сім'ї не відчули підвищення тарифів», - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация