Кривой Рог новости
Держекоінспекція встановила суму збитку, нанесеного в результаті розливу нафтопродуктів
01.06.2011 22:54 | Экология

Держекоінспекція встановила суму збитку, нанесеного в результаті розливу нафтопродуктів

Держекоінспекція встановила суму збитку, нанесеного природному середовищу Одещини в результаті розливу нафтопродуктів, який стався 26 травня неподалік від Іллічівська. Він склав близько $ 300 тис. - ці гроші доведеться заплатити власнику судна «Балтік Чіф 1», що брав мазут із танкера «Оріон А».

Нагадаємо, в результаті халатності екіпажу «Балтік Чіф» мазут потрапив в морі, після чого частина вихлюпнулася на узбережжі від 16-й ст. Фонтану до Кароліно-Бугаз. Найбільше постраждав центральний пляж Іллічівська. Тільки у воді, за даними екоінспекції, портове нафтоприбиральники «виловили» майже тонну вуглеводнів. З пляжів комунальники, МНС та військові вивезли 250 т забрудненого піску. При цьому капітана «Балтік Чіф» оштрафували за порушення правил діяльності у виключній економічній зоні України на 23,8 тис. грн., Але, як повідомила  прес-службі Мінприроди, він відмовився платити. Тому судно заарештували в Миколаївському порту.

Нагадаємо, що попередній масштабний розлив нафти відбувся в 2006-му. Тоді в акваторію Одеського порту вилилося 74 т чорного золота. Щоправда, пляма виявилася невеликою - 500 кв.м. Її оперативно локалізували та ліквідували, а судновласника через суд «роздягли» на $ 24,5 млн!

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация