Кривой Рог новости
Микола Маценко проведе дискусію в PinchukArtCentre та представить свій проект
08.02.2012 11:17 | Культура

Микола Маценко проведе дискусію в PinchukArtCentre та представить свій проект

Завтра, тобто в четвер, 9 лютого 2012 року, о 19:00 PinchukArtCentre запрошує всіх поціновувачів сучасного мистецтва долучитись до «Дискусії в PAC-UA», яка буде присвячена творчості Миколи Маценко та його роботам, представленим в рамках виставки «Неофольк». Подія відбудеться на 5-му поверсі арт-центру у художньому просторі PAC-UA.

Дискусію проведуть художник Микола Маценко та мистецтвознавець, кандидат мистецтвознавства Галина Скляренко. Відвідувачі заходу запрошуються до активної участі в обговоренні.    
 
В рамках проекту «Неофольк» Маценко продовжує досліджувати найабстрактніші форми своєї творчості, вводить їх в концептуально окреслений простір, примушуючи глядача сприймати чуттєві повторення, колірні рішення і форми. Художник представляє українську традицію, фольклор та історію за допомогою абстракції. Ця експозиція - унікальний проект, в якому автор випробовує межі можливого в живописі, представляючи 46 робіт, створених спеціально для цієї виставки.
 
Виставка відкрита для огляду на 5-му поверсі арт-центру у художньому просторі PAC-UA з 4 лютого по березень 2012 року.
 
Виставковий простір PAC-UA призначений для демонстрації виключно нових робіт українських художників з метою дослідження актуальних мистецьких процесів, що відбуваються в Україні, та спрямований на створення потужної і довгострокової співпраці арт-центру з митцями. В рамках PAC-UA PinchukArtCentre презентує динамічну та гнучку програму роботи з українськими художниками, виставки яких проходять протягом одного місяця кожна в контексті Колекційної платформи на 5-му поверсі арт-центру. З моменту відкриття у 2011 році, у просторі PAC-UA пройшли виставки Василя Цаголова, Арсена Савадова, Олександра Ройтбурда та Іллі Чічкана.
 
Микола Маценко, народився в селі Прутівка, Івано-Франківської області в 1960 році. Освіта: Республіканська художня школа ім. Т. Шевченка, Київ (1972-1979), Львівська державна академія мистецтв (1979-1984). Живе і працює в Черкасах і Києві.
 
Зареєстровані учасники заходу допускаються в арт-центр без черги. Для попереднього запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за наступними контактами:
 
Тел.: +38 044 590-08-58
E-mail: info@pinchukartcentre.org
 
До уваги представників ЗМІ! Щодо акредитації для проведення фото та відео зйомки заходу прохання звертатись до прес-служби за адресою:  press@pinchukartcentre.org.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация