Кривой Рог новости
Нарада-семінар з питань виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та охорони праці в установах і закладах освіти області
09.02.2012 10:08 | Власть

Нарада-семінар з питань виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та охорони праці в установах і закладах освіти області

За дорученням губернатора Олександра Вілкула заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова провела нараду-семінар з питань виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та охорони праці в установах і закладах освіти області.

На нараді була розглянута низка питань. Зокрема, щодо забезпечення пожежної безпеки, попередження надзвичайних ситуацій техногенного характеру та організація роботи з охорони праці в установах і закладах освіти області.

У нараді взяли участь представники головного управління освіти облдержадміністрації, керівники закладів освіти області, начальники управлінь, завідуючі відділами освіти міст та районів області, директори професійно-технічних навчальних закладів, фахівці з питань пожежної та техногенної безпеки, державної інспекції промислової безпеки та охорони праці.

Як зазначила Марія Пустова, пожежна та техногенна безпеки, охорона праці в закладах освіти знаходяться на постійному контролі облдержадміністрації та головного управління освіти і науки.

За підсумками наради заступник голови облдержадміністрації поставила завдання головному управлінню освіти та науки облдержадміністрації, начальникам управлінь, завідуючим відділами освіти міст та районів області, керівникам закладів освіти області, директорам професійно-технічних навчальних закладів проаналізувати стан забезпечення протипожежного захисту закладів та розробити комплекс заходів, спрямованих на зміцнення протипожежних заходів. Зокрема, у кожному закладі повинні стояти протипожежна сигналізація, засоби протипожежної охорони, схеми евакуації тощо.

Окрім цього, керівники, вчителі, вихователі, викладачі, обслуговуючий персонал та інші працівники закладів, установ і організацій, а також учні, вихованці, студенти зобов'язані знати і виконувати правила пожежної безпеки, а в разі виникнення пожежі – вживати всіх залежних від них заходів до евакуації людей і гасіння пожежі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация