Кривой Рог новости
Влада Дніпропетровщини налагоджує конструктивний діалог між профспілками, органами влади та роботодавцями
09.02.2012 10:39 | Общество

Влада Дніпропетровщини налагоджує конструктивний діалог між профспілками, органами влади та роботодавцями

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул провів робочу нараду з головою Федерації професійних спілок України Юрієм Куликом. Голова ФПУ відзначив високі показники соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини. Завдяки системній роботі обласної влади на чолі з губернатором протягом 2011 року в області створено 69 тисяч нових робочих місць.

«Соціальне партнерство – це європейська практика цивілізованих взаємин. У цьому питанні позиція обласної влади побудована на трьох «китах». По-перше, це своєчасна виплата зарплат і остаточна ліквідація заборгованості з їх виплати. По-друге, це підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки з метою зниження виробничих травм і нещасних випадків на виробництві. По-третє, це введення екологічно безпечних технологій виробництва. Ми поставили перед собою мету до 2015 року скоротити шкідливі викиди в атмосферу на дві третини. Всі перераховані питання знаходяться на моєму особистому контролі», – сказав губернатор Дніпропетровщини.
 
Заборгованість з виплати заробітної плати у 2011 році скоротилася на 36% або на 8,4 млн грн. Кількість підприємств-боржників з виплати заробітної плати скорочено на 46 одиниць (з 77 підприємств на 1 січня 2011 року до 31 підприємства на 1 грудня 2011 року). Загалом, завдяки жорсткому контролю з боку губернатора Олександра Вілкула впродовж 2010-2011 рр. заборгованість заробітної плати скоротилася у 6 разів з 89 млн грн. до 14,8 млн грн.
 
Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик високо оцінив роботу обласної влади щодо соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини та встановлення ефективних стосунків з профспілками та роботодавцями.
 
«На Дніпропетровщині налагоджений конструктивний діалог між профспілками, органами влади та роботодавцями. Під керівництвом губернатора Олександра Вілкула область досягла високих результатів соціально-економічного розвитку. Упевнений, що продовження співпраці органів влади, профспілок та роботодавців є запорукою подальшого зростання регіону», – сказав Юрій Кулик.
 
Також завдяки системній роботі обласної влади на чолі з губернатором протягом 2011 року в області створено 69 тисяч нових робочих місць.
 
Губернатор зазначив, що нові робочі місця в регіоні створюються за рахунок підприємництва та розвитку промисловості, зокрема, за рахунок розширення потужностей та відкриття нових підприємств.
 
Також в 2011 році було відкрито сучасний міський центр зайнятості у Кривому Розі.
 
Створення Центру зайнятості дало змогу поєднати інфраструктуру ринку праці, підвищити ефективність надання соціальних послуг безробітним, покращити співпрацю з роботодавцями і соціальними партнерами чотирьох адміністративних районів міста.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация