Кривой Рог новости
Кітайські хакери зламали сотні поштових акаунтів Gmail
02.06.2011 22:49 | Происшествия

Кітайські хакери зламали сотні поштових акаунтів Gmail

Китайські хакери зламали облікові записи кількох сотень користувачів поштового сервісу Gmail, в тому числі акаунти високопоставлених американських чиновників і політичних діячів США, повідомляє в четвер агентство Ассошиейтед Прес з посиланням на опубліковану заяву, що надала адміністрація даного сервісу американської компанії Google.

Як говориться в заяві, всі користувачі зламаних облікових записів були проінформовані про хакерську атаку. На думку компанії Google, даний інцидент не має нічого спільного з більш серйозною кібератакою китайських хакерів в кінці 2009 - початку 2010 року, коли їх метою стали системи безпеки самої компанії.

Обстановку розжарюють повідомлення про те, що за подібними кібератаками може стояти уряд КНР. Повідомлялося, що спеціальні підрозділи китайської армії організовують навчальні хакерські атаки на інформаційні мережі збройних сил КНР і, таким чином, підвищують готовність Народно-визвольної армії Китаю (НВАК) до захисту своїх систем управління.

На думку представників міністерства оборони КНР, підвищення рівня інформатизації та посилення захисту інформаційних мереж є важливими складовими частинами бойової підготовки військ.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация