Кривой Рог новости
В Саксаганському районі відсвяткували День захисту дітей
02.06.2011 23:04 | Культура

В Саксаганському районі відсвяткували День захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей, що відзначається 1 червня, став яскравим святом для юних мешканців Саксаганського району. На території району, в якому проживає майже 23 тисячі дітей, проходили цікаві та різноманітні масові події за участю молодшого покоління саксаганцев. З самого ранку було весело і багатолюдно на всіх 6-ти дитячих майданчиках, побудованих за ініціативою губернатора Дніпропетровської області та голову обласної організації Партії регіонів Олександра Вілкула. Про те, щоб дух свята панував на кожній з цих майданчиків, подбали депутати міської та районної рад. Далі епіцентр свята змістився в парк біля Палацу культури ім.Артема.

Тут
проходила велика святкова програма,що включала в себе конкурс малюнків на асфальті, різноманітні спортивні та мистецькі заходи, концертні номери. І ніхто з дітвори, які брали участь у подіях святкового дня по всьому району, а таких дітей було близько 2-х тисяч, не залишився без подарунка або призу. Адже за активної підтримки депутатів, керівників підприємств різних форм власності, керівників організацій району був створений подарунковий фонд дитячого свята. Хлопчики та дівчатка отримали в подарунок чудові книги, відповідні їх віку, шахові набори - такі сюрпризи запам'ятаються кожному хлопчику і дівчинці.

- Перше червня - одне з найсвітліших свят. Діти - це найдорожчі наші скарби. У Саксаганському районі створені всі умови для всебічного розвитку дітей, - розповідає заступник голови Саксаганського районного в місті ради Юрій Красножен. - У цей день відкрилося 10 літніх пришкільних оздоровчих таборів, третього червня почнуть роботу ще 13. На території району діють 27 загальноосвітніх шкіл, 27 дитсадків, 6 позашкільних установ та 21 заклад культури. У дітей є можливість долучатися до мистецтва, спорту та культури, зміцнювати здоров'я, щоб з новими силами прийти до школи 1-го вересня. Сьогодні на території району практично скрізь організовані заходи, присвячені Дню захисту дітей. Звичайно, нам, дорослим, є над чим працювати і далі. Дай Бог нам здоров'я і сил, щоб ми теплом свого серця обігріли, приголубили, зробили більш комфортним проживання тим дітям, життя яких поки не можна назвати казковою.

Як зазначила голова районної організації Партії регіонів Ангеліна Штиленко, для успішної підготовки цього дитячого свята багато попрацювали депутати, які представляють цю партію в міському та районному радах. Всі дружно попрацювали на планом святкових заходів, кожен депутат придбав і вручав хлопцям свої подарунки. Організували депутати свято хлопцям і в дитячому будинку № 3. А молоді депутати від Партії регіонів не тільки вітали дітей, але і виходили разом з ними на спортивні старти.

Заступник голови міської організації Партії регіонів Олег Жицький дав свої коментарі з приводу заходів, що проводяться міської парторганізацією для дітей Кривого Рогу:
- Приємно відзначити, що дитячі майданчики, які побудовані за ініціативи Олександра Юрійовича Вілкула, сьогодні повні сміху. Рахунок дитячим майданчикам вже йде на десятки. Якщо точніше сказати, вже 47 дитячих майданчиків, які побудовані Криворізької міською організацією Партії регіонів з ініціативи Олександра Юрійовича Вілкула і наших депутатів від Партії регіонів. Варто додати, що депутатський корпус Партії регіонів багато в чому сприяє розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей. Буквально сьогодні виїхала група зі школи-інтернату для глухих дітей - їй доведеться брати участь у конкурсі в Дніпропетровську - «Повір у себе». Конкурс організовано для дітей-інвалідів. Дуже приємно, що наші хлопці беруть участь в цьому конкурсі. Депутат від Партії регіонів Павло Геннадійович Тимошенко вже ініціював установку 55-ти пісочниць в Жовтневому та Тернівському районах. І ще про перспективи: з ініціативи голови міської організації Партії регіонів Костянтина Юрійовича Павлова близько 10-ти майданчиків будуть встановлені в нашому місті в кожному районі. Дві з них вже встановлено - в у Жовтневому та Центрально-Міському районах. Четвертого числа відкривається дитячий майданчик у Довгинцівському районі. Хочеться додати, що в кожному з районів будуть впорядковані сквери, в яких буде приємно відпочивати мамам, діткам, особливо у спекотний період, коли хочеться побути в тіні. Сім упорядкованих скверів ми хочемо подарувати криворіжцям до кінця літа. Загалом, ми робимо все залежне від нас, аби дитинство наших маленьких криворіжців проходило в затишному, комфортному, красивому місті з чудово обладнаними для відпочинку і занять дітей місцями.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация