Кривой Рог новости
Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему «Здоровим бути вигідно!»
10.02.2012 06:21 | Общество

Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему «Здоровим бути вигідно!»

Український фонд «Здоров’я» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Бюро ВООЗ в Україні та Національної спілки журналістів України проводить Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему «Здоровим бути вигідно!»

Прийняти участь у конкурсі можуть журналісти усіх типів ЗМІ, незалежно від регіону розповсюдження. Конкурсні роботи мають спонукати людей до активного способу життя, занять фізичними вправами та спортом, здорового харчування, відмови від шкідливих звичок тощо. До участі у конкурсі приймаються роботи, які вийшли друком чи в ефір у період із 19 грудня 2011 року по 19 березня 2012 року.

Гран-прі конкурсу складає  8 000 грн. Призери конкурсу розподіляються в чотирьох категоріях: друковані ЗМІ, Інтернет-видання, телекомпанії, радіокомпанії, та відповідно отримують: І премія – 4 000 грн., ІІ премія – 3 500 грн., ІІІ премія – 3 000 грн.

Оголошення переможців відбудеться 2 квітня 2012 року. Церемонія нагородження відбудеться 6 квітня, напередодні Всесвітнього дня здоров’я.
Конкурсні роботи, за критеріями журналістської майстерності та з точки зору найбільш аргументованої мотивації до здорового способу життя, оцінюватиме компетентне журі, яке очолює голова Українського фонду «Здоров’я» Володимир Дудка.

Отримати більш детальну інформацію та заповнити анкету учасника конкурсу можна на сайті Українського фонду «Здоров’я» www.healthfund.com.ua.фонду.
Конкурсні роботи слід надсилати за адресою вул. Антоновича, 172, офіс 1314, ВГО «Український фонд «Здоров’я» або електронною поштою на адресу info@healthfund.com.ua. Роботи приймаються з 19 грудня 2011 року. Остання дата відправлення робіт – 20 березня 2012 року.

Партнер конкурсу, компанія «Нова пошта», надає свої послуги для учасників безкоштовно. Форма заявки – на сайті фонду.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация