Кривой Рог новости
Машиністів будуть навчати управляти «Хюндаями» на спеціальному тренажері
10.02.2012 09:16 | Технологии

Машиністів будуть навчати управляти «Хюндаями» на спеціальному тренажері

Спеціальний навчальний тренажер у вигляді кабіни швидкісного електропоїзда виробництва «Hyundai Rotem» з’явиться в Україні вже у березні цього року. Після цього, орієнтовно в квітні, вітчизняні фахівці пройдуть відповідний навчальний курс під керівництвом корейських колег, які спеціально завітають до України. Про це під час прес-конференції в Києві розповів заступник генерального директора «Укрзалізниці» Леонід Лобойко, повідомили в прес-службі відомства. За його словами, навчальний пристрій буде встановлено в Центрі з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів у межах Київського залізничного вузла, що будується на станції «Дарниця». 

«Тренажер зроблений у вигляді кабіни керування нового електропоїзда, причому проводилися відеозйомки маршрутів, за якими будуть курсувати поїзди, що допоможе машиністам у реальному режимі проїжджати усі ділянки, витримувати швидкісні режими, режими гальмування, запам’ятовувати розташування сигналів тощо», – зазначив Леонід Лобойко. 
 
Він нагадав, що на початку року 10 машиністів вже пройшли курс навчання у корейському місті Чангвон безпосередньо на заводі-виробнику.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация