Кривой Рог новости
Польща не зможе закінчити будівництво двох ключових автострад
10.02.2012 12:23 | Спорт

Польща не зможе закінчити будівництво двох ключових автострад

Дві ключових автомагістралі до кордонів з Україною та Німеччиною не встигне завершити Польща до старту фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це 9 лютого під час прес-конференції повідомив міністр транспорту Польщі Славомір Новак, інформує Reuters. Як зазначив урядовець, роботи на автострадах А1 та А4 відстають від затверджених графіків.

«Без будь-якого задоволення можу сказати, що ми не зможемо завершити швидкісні дороги А1 та А4 до старту Євро-2012, оскільки деякі з відрізків не будуть готові. Мені дуже шкода, що наші амбітні плани з розбудови дорожньої інфраструктури не будуть реалізовані вчасно», – проінформував чиновник. За його словами, серед причин затримок в будівництві можна назвати несприятливі для проведення робіт погодні умови. 
 
Генеральні підрядники запевняють, що обидві дороги будуть готові до осені 2012 року –  кінцевого терміну, який закріплений в угоді з замовником. Славомір Новак також запевнив, що необхідна транспортна інфраструктура країна буде готова до Євро-2012. «Моє завдання – зробити так, щоб усе, що можливо побудувати, було готове до чемпіонату», – сказав міністр. 
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация