Кривой Рог новости
Microsoft представила нову версію Windows 8
03.06.2011 17:57 | Технологии

Microsoft представила нову версію Windows 8

Корпорація Microsoft в четвер представила наступну версію операційної системи Windows, яка повинна допомогти корпорації перевершити конкурентів Google і Apple.

За інформацією компанії, нова система орієнтована на сенсорне управління, що робить ОС зручною у використанні при роботі з планшетами, обладнаних сенсорними екранами. Microsoft також розробляє можливість впровадження сервісу Skype в нову операційну систему в якості службового додатки.

У Windows 8 будуть присутні нові інструменти для забезпечення безпеки, які спростять діагностику та усунення несправностей. Згадується функція «скидання системи», яка дозволить перевстановити Windows 8, зберігши при цьому всі призначені для користувача файли. Також Windows 8 буде підтримувати акселерометри, шифрування жорсткого диска, підтримку GPS в нетбуках і ноутбуках, використання WWAN-модулів.

Корпорація Microsoft назвала нову ОС «перевтіленням» Windows («reimagining» of Windows), яке торкнулося всю систему в цілому. Передбачається, що Windows 8 матиме вдосконалену систему глибокого сну і відновлення, а також нові функції забезпечення безпеки, включаючи модифікацію PatchGuard.

Більш детальну інформацію про Windows 8 корпорація надасть восени на конференції для розробників. Бета-версія Windows 8 очікується у вересні 2011 року.

Запуск в широке користування нової Windows 8, яка віддалено нагадує версію операційної системи для мобільних телефонів Windows Phone 7, можливо буде здійснено протягом найближчих 18 місяців.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация