Кривой Рог новости
Руслан Костишин – все вище та вище!
10.02.2012 12:35 | Спорт

Руслан Костишин – все вище та вище!

Ще недавно ми писали про те, що нашому гвардійцю Руслану Костишину підкорилась чергова вершина – 100 ігор у футболці «Кривбасу» в матчах чемпіонатів та загальне 9-е місце за зіграними матчами в загальнокомандному рейтингу.

Ця знаменна подія відбулась в 3-му турі нинішнього чемпіонату в матчі з маріупольським «Іллічівцем». Ми тоді ще спитали в Костишина, чи не бажає він обігнати Валентина Платонова, що в списку «гвардійців» йде першим (163 гри), на щоРуслан відповів: «Я слідкую за статистикою, але так далеко поки що не хочеться заглядати. Хочеться по камінчику, по зернятку, матч за матчем йти вперед».
 
І ось пройшло півроку. Костишин обертів не зменшив (Юрій Максимов довіряє) й відіграв в 19 з 20 поєдинків «Кривбасу»(віце-капітан пропустив лише зустріч з «Динамо» в Києві, залишившись на лаві запасних). Завдяки цьому Руслан Костишин вийшов на почесне 6-е місце в загальному заліку – більше аніж наша «десятка» не зіграв ніхто з нинішніх футболістів «Кривбасу»! Дійсно, гвардієць!
 
Та й це ще не все. До кінця сезону 2011/12 в Костишина є шанс «обігнати» Євгена Римшина (в нього в активі 124 матчі за «Кривбас») й посісти 5-е місце за проведеними матчами! А там й до Геннадія Приходька недалеко…
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация