Кривой Рог новости
Зустріч Олександра Вілкула з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Троєм Лулашником
10.02.2012 13:13 | Экономика

Зустріч Олександра Вілкула з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Троєм Лулашником

«Україну і Канаду пов’язують не лише ділові відносини. У Канаді проживає численна діаспора українців – близько мільйона чоловік. 24-м генерал-губернатором Канади був політик українського походження Роман Гнатишин. Саме Канада однією із перших визнала незалежність України в 1991 році. Тому наші країни об’єднують глибокі культурні та людські зв’язки, що, я впевнений, одночасно зі створенням нових можливостей для ефективного співробітництва, позитивно впливатиме на ділові відносини між нашими країнами і регіонами», – сказав Олександр Вілкул.

Під час зустрічі сторони обговорили питання залучення канадських інвестицій в Дніпропетровську область, науково-технічне та культурне співробітництво.
 
Наразі загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області складає 8,1 млрд доларів США. У тому числі із Канади – 8,1 млн дол США. За 2011 рік зовнішньоторговельний обіг товарами області з Канадою зріс у 1,7 рази. У 2011 році на Дніпропетровську область припадало 12% від загального обороту товарами України з Канадою. У тому числі 12,8% – експортних, 11,6% – імпортних.
 
Із Дніпропетровської області до Канади експортуються чорні метали – 73%, вироби з чорних металів – 18%, хімічна продукція – 6%.
 
В області зареєстровано 9 підприємств, в які вкладено канадські інвестиції. Інвестиції залучені до операцій з нерухомістю, в будівництво, фінансову діяльність та ін. 
 
В області за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку реалізуються п’ять проектів з надання технічної допомоги: «Регіональне врядування та розвиток (2005 – 2012)», «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України (2010 – 2015)», «Місцевий економічний розвиток міст України (2010 – 2015)», «Розробка та впровадження публічної політики в Україні» та проект «Підвищення конкурентоздатності молочного сектору України, що спрямований на розвиток молочарського кооперативного руху.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация