Кривой Рог новости
Дніпропетровська влада придбала дітям-сиротам путівки на море
03.06.2011 18:00 | Общество

Дніпропетровська влада придбала дітям-сиротам путівки на море

В оздоровчому таборі «Містечко добра», розташованому у місті Євпаторія будуть відпочивати 460 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатах області.  Путівки придбані за рахунок обласного бюджету.

Перед від'їздом дітей на відпочинок на пероні залізничного вокзалу відбулася урочиста лінійка. На ній кожна дитина отримала від обласної влади краватку з зображенням герба Дніпропетровської області.

«Завершився навчальний рік, і дітям потрібно добре відпочити і оздоровитися. Губернатор Олександр Вілкул ще під час підготовки до літнього сезону визначив перед нами головне завдання - оздоровити в таборах якомога більше дітей. І особливо це стосується дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування », - зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

У цьому році буде оздоровлено всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. У їх числі 1 тис 231 дітей-сиріт, виховується в інтернатах області. Для цього з обласного бюджету виділено близько 3,9 млн грн.

«Відпочинок на морі - це подарунок дітям, які потребують особливої ​​уваги і турботи. У дитячих таборах з ними працюватимуть досвідчені педагоги, які організують їм цікаве дозвілля », - сказала Марія Пустова.

Всього влітку 2011 року заплановано оздоровити 201 тис. 468 дітей. Це на 15% більше, ніж у минулому році (71% від загальної кількості всіх дітей, які проживають на Дніпропетровщині, - це один з кращих показників у країні). У тому числі будуть оздоровлені 101 тис. дітей пільгових категорій.

Усього під час оздоровчої кампанії в Дніпропетровській працювати 970 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в їх числі 24 заміські дитячі табори. У 2010 році в області функціонувало 964 дитячих табори.

Також дітей з нашої області на відпочинок приймуть цього року 31 дитячий табір в інших регіонах України.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация