Кривой Рог новости
Друкарню ось-ось оптимізують
12.02.2012 12:37 | Экономика

Друкарню ось-ось оптимізують

У ці дні має завершитись аналіз фінансово-економічного стану комунального підприємства «Криворізька друкарня». Для його проведення міським головою було створено тимчасову робочу групу на чолі з секретарем міської ради Сергієм МАЛЯРЕНКОМ. Вона має надати висновки та пропозиції щодо оптимізації роботи друкарні.

Варто нагадати, що до жовтня минулого року друкарня перебувала у спільній власності громад області, а потім обласна рада проголосувала за передачу її у власність криворізької громади. Міська рада, даючи згоду на прийом друкарні у комунальну власність, одразу ж своїм рішенням внесла підприємство до переліку підприємств, до яких не застосовуються положення закону про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. І це при тому, що, за інформацією управління комунальної власності міста, підприємство є прибутковим.
 
Ще в жовтні міський голова заявляв, що друкарню, комунальну газету «Червоний гірник» та «інші видавництва» оптимізують. Схоже, до цього підійшли впритул.
 
Цілком очевидно, що підготовкою до оптимізації було січневе рішення міської ради, яким зменшено статутний капітал комунального підприємства «Криворізька друкарня» у зв’язку зі списанням та відчуженням майна. Насписували та навідчужували майже на половину статутного фонду. Він зменшився на 645 тисяч гривень і складає тепер 773 тисячі.

"Вестник Кривбасса"Наталья Шишка

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация