Кривой Рог новости
В Чилі знову землетрус
03.06.2011 22:37 | Происшествия

В Чилі знову землетрус

Потужний землетрус магнітудою 6,4 стався в районі західного узбережжя Чилі. Про це йдеться в повідомленні на сайті Геологічної служби США (USGS).

Епіцентр підземних поштовхів, зафіксованих в 08.55 за місцевим часом, знаходився в 96 кілометрах на північний захід від міста Консепсьон. Осередок землетрусу залягав на глибині 15,1 кілометра.

Даних про жертви і руйнування не надходило.

Нагадаємо, Чилі характеризується високою сейсмічною активністю. У лютому 2010 року в 115 кілометрах на північ від розташованого в центральній частині країни міста Консепсьйон стався землетрус магнітудою 8,8. Воно спровокував цунамі, висота хвилі сягала майже 3 метрів. Тоді загинули понад 800 осіб, 1,2 тисячі осіб пропали без вісті, було пошкоджено 1,5 мільйона будинків.

Через Чилі проходить Тихоокеанський "вогненний пояс" - смуга вулканів і тектонічних розломів завдовжки 40 тисяч кілометрів. Він огинає Тихий океан, пролягаючи уздовж узбережжя Південної і Північної Америки до південної частини Аляски, потім повертає до Японії, Філіппін і Індонезії і завершується в районі острова Нова Гвінея, Нової Зеландії і південно-західної Океанії. Саме в "Вогненному кільці" знаходиться переважна більшість відомих вулканів планети. Там же відбуваються 90% всіх землетрусів на Землі.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация