Кривой Рог новости
Фестиваль національних культур відбудеться в Кривому Розі
03.06.2011 22:40 | Культура

Фестиваль національних культур відбудеться в Кривому Розі

Фестиваль національних культур в Кривому Розі заплановано на початок вересня.

На території нашого міста зареєстровано більше двох десятків різних національних громад та громадських організацій серед яких суспільство укрінско-сербської дружби, в'єтнамське земляцтво, товариство корейської культури, суспільство циганської культури «Ромен», польська громада «Червоні маки», товариство грузинської культури «Руставелі», молдавська і німецька громади, кілька російських, єврейських та азербайджанських громадських організацій.

Свято буде складатися з двох частин. Спершу по вулицях міста в національних костюмах пройдуть наші земляки - представники різних народностей, давно осілих в Кривому Розі, але які при цьому продовжують зберігати і дотримуватися традиції власної національної культури. Потім на оновленому стадіоні «Спартак» (у Центрально-Міському районі) відбудеться грандіозний концерт, на якому артисти
самодіяльності зможуть продемонструвати найкращі пісні й танці свого народу, показати, що навіть мешкаючи у великому промисловому центрі і будучи патріотами України, можна не розчинитися у загальній масі і зберегти своє національне коріння.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация