Кривой Рог новости
УЄФА пильно стежить за підготовкою України до Євро-2012
03.06.2011 22:59 | Спорт

УЄФА пильно стежить за підготовкою України до Євро-2012

Засідання наглядової ради відбудеться в штаб-квартирі союзу (Ньон, Швейцарія) і пройде під керівництвом президента УЄФА Мішеля Платіні. У заході візьмуть участь українська і польська команди, відповідальні за підготовку до турніру.

Будівництво, кадри та фінансування - три основних питання будуть розглянуті 15 червня 2011-го на засіданні наглядової ради УЄФА, присвяченій підготовці України та Польщі до Євро-2012. Про це заявив операційний директор турніру Мартін Каллен.

Як повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012", відповідаючи на питання про ключові питання порядку денного на 15 червня, Каллен відповів: "По-перше, завершення всіх інфраструктурних проектів. По-друге, підготовка операційної діяльності. Третє питання стосуватиметься того, всі Чи фінансові обов'язки будуть дотримані з підготовки інфраструктури ".

Разом з тим директор турніру підкреслив, що немає нерозв'язних питань підготовки двох країн. "Ні надзвичайних ситуацій. Всі питання будуть вирішуватися в робочому порядку. І Україна, і Польща сьогодні вирішує однакові завдання: завершення будівництва і запуск стадіонів, забезпечення їх життєдіяльності до 2012 року. Це основні питання, які ми ставимо перед країнами-господарями на кожному засіданні ", - пояснив він.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация