Кривой Рог новости
Технічне переоснащення водопровідних очисних споруд дозволило покращити якість питної води для 2, 5 мільйонів жителів Дніпропетровщини
16.02.2012 13:34 | Технологии

Технічне переоснащення водопровідних очисних споруд дозволило покращити якість питної води для 2, 5 мільйонів жителів Дніпропетровщини

Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ, який пройшов у місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області.

«У загальній структурі обсягу води, що постачається споживачам області, 70% виробляється підприємствами «Дніпроводоканал», «Аульський водовід» та «Кривбаспромводопостачання». Тому в рамках Регіональної програми з покращення якості питної води саме з цих водопровідних комплексів було розпочато системну реконструкцію очисних споруд. В цілому реалізовані за два останні роки проекти з технічного переоснащення водопровідних очисних споруд дозволили покращити якість питної води для 2,5 млн мешканців області», - сказав Олександр Вілкул. При цьому губернатор поставив завдання керівникам міст і районів посилити заходи щодо заміни застарілих водопровідних мереж, аби забезпечити якість питної води під час її транспортування мережами до помешкань споживачів.

Зокрема, у рамках Регіональної програми з підвищення якості питної води проведено комплексне переоснащення Кайдацької насосно-фільтрувальної станції МКВП «Дніпроводоканал», яке включало в себе роботи з реконструкції фільтрів та хлораторної насосної станції, що покращило якість питного водопостачання для мешканців Дніпропетровська.

Уперше за останні 25 років здійснено перший етап реконструкції безнапірних швидкісних фільтрів на очисних спорудах КП «Аульський водовід».

Продовжується будівництво третьої черги оборотного використання промивних вод ДПП «Кривбаспромводопостачання». Запропоноване технологічне рішення у комплексі з заходами, які планується завершити в 2012 році (преаерація водозабірного ковша та впровадження триступеневої системи очистки), дозволять підвищити якість води для 250 тисяч жителів Кривбасу і прилеглих районів.

Згідно з Комплексною стратегією розвитку регіону до 2015 року заплановано провести модернізацію всіх водопровідних очисних споруд, що дозволить покращити якість питної води для всіх споживачів області, які забезпечуються водою з поверхневих джерел.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация