Кривой Рог новости
За підтримки губернатора Олександра Вілкула пройшов обласний конкурс творчих робіт про кохання
17.02.2012 11:36 | Культура

За підтримки губернатора Олександра Вілкула пройшов обласний конкурс творчих робіт про кохання

У рамках святкування 80-річчя Дніпропетровської області за підтримки губернатора Олександра Вілкула пройшов обласний конкурс «З любов'ю у серці» на радіо «Європа+». Загалом за підсумками конкурсу було визначено 12 переможців.

Для участі в конкурсі молодим людям потрібно було розповісти у прямому ефірі вірш або зворушливу історію про кохання. Також хлопці та дівчата мали можливість освідчитись в коханні своїм коханим або виконати авторську пісню. Найкреативніші та найоригінальніші виконавці були нагороджені солодкими подарунками. Загалом у конкурсі взяли участь понад 150 молодих людей.

«Підтримка молоді є одним з головних напрямків діяльності обласної влади, які визначив губернатор Олександр Вілкул. В області щорічно проводяться культурно-масові заходи та фестивалі. Наприклад, міжнародний фестиваль молодіжних театрів «Рампа», «Студентська весна», конкурс вуличного мистецтва «Стріт-арт», конкурс на кращу пару до Дня закоханих та інші», - сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

У рамках святкування 80-річчя Дніпропетровської області за підтримки губернатора Олександра Вілкула 25 лютого цього року в Дніпропетровську в спортивному комплексі «Метеор» відбудеться великий концерт для молоді. Загалом на святковий концерт обласна влада запросить 5 тисяч учнів 11 класів, профтехучилищ та студентів вишів Дніпропетровщини. Перед ними виступлять зірки-учасники від Дніпропетровської області найпопулярніших національних телепроектів: «Голос країни», «Х-фактор», «Фабрика зірок», «Україна має талант» та «Танцюють всі».

Вітаємо переможців обласного конкурсу «З любов'ю у серці»:

 1. Матвійова Ольга Ігорівна
 2. Кошелева Олена Олександрівна
 3. Дзюба Олександр Анатолійович
 4. Коваль Катерина Володимирівна
 5. Очеретня Наталія Миколаївна
 6. Левченко Віктор Володимирович
 7. Вухатий Олександр Миколайович
 8. Шевченко Галина Олександрівна
 9. Нікішин Дмитро Ігнатович
 10. Шаповал Катерина Михайлівна
 11. Осіченко Олександр Григорович
 12. Ковальова Ірина Іванівна
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация