Кривой Рог новости
Телешоу надихають українців на вступ в художні та музичні школи
04.06.2011 14:12 | Образование

Телешоу надихають українців на вступ в художні та музичні школи

Українці масово здають іспити в музичні та художні школи. Причому подати заявку на вступ поспішають як найменші, 5-річні, так і 70-річні учні. Охочих настільки багато, що викладачі змушені були ввести конкурсний набір (раніше в школах був недобір). Такий небувалий ажіотаж педагоги пояснюють появою на телеканалах різних музичних і танцювальних шоу, в яких середньостатистичні жителі Україні дивують глядачів своїми талантами. «У нас три дні тривали іспити. Дітей було дуже багато, і не всі пройшли відбір, тому що всього в школу набирають 505 учнів. Ми уважно ставимося до кожної дитини, і якщо бачимо, що є хоч маленький потенціал зростання, то намагаємося взяти дитину », - розповіли« Сьогодні »у дніпропетровській музичній школі № 15.

«Я хочу, щоб мою дочку навчили грати на фортепіано і співати. Думаю, що краще, ніж в музичній школі, цього ніде не навчать. До того ж заняття там недорого коштують (від 32 до 90 грн - ред.), Та й на інструмент витрачатися не доведеться - піаніно у нас ще бабусине », - пояснює дніпропетровчанка Олена Леонтьєва.


«Моя дочка дуже любить співати, - розповідає нам киянка, мама 7-річної Аліси, Ольга Петренко. - А зараз по телебаченню стільки всяких конкурсів для співаків - «Фабрик» різних, «Х-фактор», що я вирішила - треба дати Алісі шанс стати зіркою. Нехай її тільки співати навчать ».

«Завдяки телешоу і популяризації музики самі ходові напрямки - це фортепіано, гітара і вокал, - розповіла« Сьогодні »викладачка двох київських музшколи Оксана Семирозум. - Навчання на бюджетних місцях за цими напрямками в Києві відрізняється по районах. Наприклад, в музшколи № 35 Подільського району (Виноградар) це 90 грн. на місяць, а на Печерську райадміністрація встановила вартість приблизно в 150 грн. Є можливість вступити поза конкурсом - це називається самоокупною формою навчання. У такому разі вартість навчання зростає до 400-450 грн. в місяць. Дивує, що цю тенденцію не бачать влади: замість того щоб поліпшити умови навчання, закупити більш сучасні інструменти, йде політика по закриттю шкіл, урізування кількості викладацьких ставок ».

Більше учнів приходить і в художні школи. «На вступному занятті було дуже багато діток від 5 років, які хочуть навчитися малювати. У цьому році з'явилася нова тенденція - тепер до нас приходять люди у віці від 25 до 70 років. У багатьох з них справжній талант, але раніше у них просто не було часу або коштів, щоб проявити його », - розповідає директор дніпропетровської художньої школи Галина Шевцова і додає, що крім розвитку художніх навичок, люди приходять малювати, щоб зняти стрес.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация