Кривой Рог новости
Кривий Ріг має надію на чисту питну воду
04.06.2011 14:22 | Экология

Кривий Ріг має надію на чисту питну воду

У цьому році з обласного бюджету виділено 1,775 млн. грн. для установки систем доочищення питної води в дитячих садах. Такі ж установки з'являться наступного року у всіх криворізьких школах. Так само Програмою передбачено системні заходи щодо захисту міста від підтоплень, розширення та реконструкція міських очисних споруд (Центральної, Північної, Інгулецької станцій аерації), що забезпечить очистку стічних вод до нормативних показників і запобіжить подальшому забрудненню, проектування і будівництво нових колекторів у всіх семи районах Кривого Рогу.

У рамках реалізації «Програми вирішення екологічних проблем Кривбасу на 2011-2022 роки» буде проведено ряд заходів з відновлення, охорони і раціонального використання водних ресурсів міста.

Так, вже повним ходом йде очищення русла річки Саксагань, на яку виділено 13,5 млн. грн. з обласного бюджету. Так само обласна адміністрація виділила 15 млн. грн. на реконструкцію та модернізацію очисних споруд на Карачунівському водосховищі.

На державному рівні вирішені питання щодо ретельної промивки русла річки Інгулець. Буде прокачано 140 млн. кубометрів води (удвічі більше, ніж у минулому році), що значно поліпшить якість води, що надходить в Карачунівське водосховище.

Загальний обсяг фінансування на проведення цих заходів з бюджетів всіх рівнів складе майже 830 млн. грн. Для подальшого контролю буде впроваджено систему моніторингу якості питної води в централізованих мережах водопостачання на підприємствах «Кривбаспромводопостачання» і «Кривбасводоканал».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация