Кривой Рог новости
Штучний алігатор ввів в оману поліцію
04.06.2011 14:47 | Общество

Штучний алігатор ввів в оману поліцію

За словами представників поліції, про що лежить в траві алігатора їм повідомили житель населеного пункту. У бесіді з представниками правоохоронних органів він розповів, що, зі слів його дітей, що грали на вулиці, на ділянці біля водойми лежить крокодил.

Поліцейські з передмістя Канзас-Сіті, штат Міссурі, застрелили штучного алігатора, якого і вони самі, і деякі з місцевих жителів помилково прийняли за справжня дика тварина, повідомляє Associated Press. Інцидент стався кілька днів тому на земельній ділянці, що прилягає до невеликого водоймища.

Після цього поліцейські зв'язалися з представником відомства із захисту навколишнього середовища та охорони природної спадщини, і він пояснив їм, як потрібно діяти при зустрічі з крокодилом. Спеціаліст велів своїм співрозмовникам вбити алігатора, якщо його вигляд здасться їм загрозливим.

Коли поліція приїхала на місце виявлення тварини, вже почало смеркати. Стирчить із трави алігатор в темряві здався їм агресивно налаштованим, і вони прийняли рішення застрелити його. Один зі співробітників поліції двічі вистрілив хижакові в голову, проте тварина навіть не поворухнувся.

Тоді представники правоохоронних органів вирішили як слід розглянути алігатора і підійшли до нього ближче. Нахилившись до трави, де лежало тварина, вони зрозуміли, що провели операцію проти майстерно виконаною копії живого алігатора.

Коли поліцейські зв'язалися з власником земельної ділянки, на якому було знайдено штучний крокодил, він пояснив їм, що поклав макет тварини в траву, щоб відлякати потенційних порушників кордонів його приватній власності. На це чоловікові відповіли, що розумніше було б розмістити на ділянці відповідну забороняє табличку.

"Тепер алігатора доведеться полагодити", - резюмували співробітники поліції Міссурі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация