Кривой Рог новости
В Кривому Розі пройшов зимовий чемпіонат міста з легкої атлетики
20.02.2012 09:40 | Спорт

11 лютого на базі СК „Богатир” пройшов зимовий чемпіонат міста з легкої атлетики. Про його результати в ексклюзивному інтерв’ю порталу „Кривий Ріг 2012” розповів представник міської федерації легкої атлетики Кривого Рогу Сергій Володимирович Смолій.

В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Учасників могло бути більше, але багато хто захворів, причому від низьких умов тренувань. Так, портал „Кривий Ріг 2012” вже повідомляв, що в тренувальному приміщені кращих стрибунів — висотників міста температура повітря становила +1С. Крім того, деякі працівники стадіону „Металург” влаштували місця для куріння саме там, де проходили змагання та розминка, перед початком змагань можна було відчувати в повітрі запах тютюну.

В програму було включено 3 бігових (200 м, 300 м, 400 м) та 2 технічних види (стрибки в висоту та штовхання ядра).

В бігу на 200 метрів серед дівчат перемогла Юлія Борисюк з результатом 26,9 секунди. Друге та третє місця посіли Олена Сироватка та Тетяна Масальська відповідно. В хлопців на цій дистанції кращим виявився Костянтин Янев з результатом 23,1 с. Призерами стали Сергій Яворський та Антон Буднев, що посіли друге т третє місця відповідно.

Біг на 300 метрів серед дівчат виграла Марина Гоцуленко з результатом 44,3 с, другою була Тетяна Масальська, третьою