Кривой Рог новости
Звернення жителя Кривого Рогу до прокуратури
20.02.2012 10:04 | Общество

Звернення жителя Кривого Рогу до прокуратури

Прокурору м. Кривого Рогу

Інформативно: міському голові
 
Заява
 
В додатку до №173 від 10.12.2011 р. криворізької загальноміської газети «Червоний гірник» були надруковані звіти відділів, управлінь та інших виконавчих органів Криворізької міської ради про роботу в 2011 році, тобто оприлюднені офіційні документи структурних підрозділів органів місцевого самоврядування за підписом посадових осіб-керівників цих підрозділів.
 
У звіті про роботу комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради в 2011 році, в п’ятому абзаці звіту вказано: «Виконуючи народну програму Криворізької міської організації Партії регіонів «Будуємо новий Кривбас разом із президентом» на 2010-2015 роки, у 2011 році, вперше за 20 років, усім 10 комунальним дитячо-юнацьким спортивним школам було виділено з районних бюджетів 5 млн. 300 тис. грн. на капітальні ремонти спортивних споруд та придбання предметів довгострокового використання. З міського бюджету загальноосвітнім навчальним закладам було виділено 500 тис. грн. на придбання спортивного інвентаря…»
 
З цієї офіційної інформації випливає, що наш міський і районні бюджети незаконно використовують на виконання якоїсь програми якоїсь там партії.
 
У зв’язку з цим, прошу притягнути до кримінальної відповідальності посадових осіб, винних у нецільовому використанні бюджетних коштів та перевірити, яким чином ці кошти використані за оголошеним призначенням.
 
У цьому ж номері газети на другій сторінці у статті «89 квартир щастя.», в третьому абзаці наведена пряма мова голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації О. Вілкула: «Цей житловий красень-будинок та амбулаторія з’явилися завдяки вкладеним коштам з міського та обласного бюджетів, він є подарунком від президента України Віктора Януковича…».
 
З якого це часу кошти міського та обласного бюджетів, які освоєні у будь-якому вигляді, стали подарунками від президентів?
 
Прошу видати припис про спростування оприлюдненої на шпальтах газети «Червоний гірник» недостовірної інформації.
 
Президент ГО «Спортивний клуб ветеранів волейболу «Майстер» Зубенко Ю.М.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация