Кривой Рог новости
Warner Bros. планує повернути Тарзана на великий екран
04.06.2011 15:09 | Культура

Warner Bros. планує повернути Тарзана на великий екран

Warner Bros. планує зняти нову трилогію про Тарзана, повідомляється на сайті Deadline. Компанія вже уклала договір з Крейгом Брюером, що зняв фільм «Стогін чорної змії». - він стане режисером і сценаристом нових фільмів.

Тарзан - людина, що виховувалась мавпами - був створений американським письменником Едгаром Берроузом. Перша книга за участю цього героя була опублікована в 1912 році. За нею послідували численні продовження, причому пізні романи були написані іншими авторами.

Історії про Тарзана неодноразово екранізувалися. Однією з найвідоміших картин за участю створеного Берроузом персонажа стала діснеївська анімаційна стрічка 1999 року. У 2010 році компанія Constantin Film оголосила, що також працює над мультфільмом про Тарзана, причому знімає його в 3D-форматі.

По всій видимості, сама Warner Bros. працює паралельно над ще одним фільмом про Тарзана. На початку травня 2011 стало відомо, що компанія запропонувала написати сценарій для цієї картини Адаму Козаду, ще мало відомому сценаристу і Джозефу Косинскі, автору сценарію "Трон: Спадщина".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация