Кривой Рог новости
"Кривбас" переміг у боротьбі з ФК "Войводіна" — 0: 2
21.02.2012 13:16 | Спорт

18 лютого криворізький «Кривбас» зіграв другий контрольний поєдинок на останньому зборі перед поновленням чемпіонату. Суперником нашої команди став сербський клуб «Войводіна» (Нові Сад), що йде 4-м в чемпіонаті Сербії.

Перший тайм пройшов за відчутної ігрової та територіальної переваги кривбасівців. Вже на початку тайму наша команда відкрила рахунок —удар Даріяна Матіча не зміг парирувати голкіпер «Войводіни». Після пропущеного м’яча сербська команда на деякий час заволоділа ініціативою, але кривбасівці захищались чітко та впевнено.Друга половина тайму пройшла в атаках нашої команди. Кривбасівці створили багато небезпечних моментів біля воріт сербської команди, однак реалізувати їх не змогли.

Другий тайм пройшов за тим же сценарієм —«Кривбас» атакував більше та гостріше. «Войводіна» захищалась великими силами, але й це не зберегло їхні ворота в недоторканості. Наприкінці гри Вролодимир Лисенко ударом з середньої відстані забив другий та останній гол в цьому матчі. Слід визнати, що в цьому матчі «Кривбас» виглядав значно краще за свого суперника, здобувши цілком закономірну перемогу —2:0.

«Кривбас» — 1-й тайм: Бойко, Лисицький, Лобжанідзе, Сердюк, Федорчук, Матіч, Канкава, Бартуловіч, Валєєв, Самодін, Костишин.

2-й тайм: Штанько, Сердюк, Федорчук (Яколіш, 80), Лобжанідзе, Льопа Єслінек, Федорів, Габовда, Іващенко, Антонов, Лисенко.

Наступний поєдинок криворізька команда зіграє 22 лютого проти російського ФК «Краснодар». Майже відразу після матчу з румунською «Астрою» розташування «Кривбасу» за рішенням тренерського штабу залишив вірменський захисник Роберт Арзуманян.