Кривой Рог новости
Продовжується відбір на Евро-2012
05.06.2011 15:19 | Спорт

У суботу було зіграно ще дев'ять поєдинків відбіркового турніру чемпіонату Європи 2012 року.

Результати всіх зіграних матчів і становище в групах дивіться у правій верхній частині розділу Євро-2012.

Росія - Вірменія - 3:1

Збірна Росії завдяки трьом голам Романа Павлюченко зуміла здобути вольову перемогу над командою Вірменії і, набравши три очки, на кілька годин вийшла на чисте перше місце у відбірковій групі В Євро-2012.

Словаччина - Андорра - 1:0

Збірна Словаччини наздогнала росіян на чолі турнірної таблиці відбіркової групи В Євро-2012, здобувши будинку мінімальну перемогу над Андоррою. У четвертий раз в поточній кваліфікації команда Володимира Вайсса взяла гору з рахунком 1:0. Господарі активно розпочали матч і вже на першій хвилині могли вийти вперед, проте Філіп Шебо діяв марнотратно. Єдиний м'яч ж був забитий на 63-й хвилині, коли мети досяг постріл Мирослава Каргана.

Македонія - Ірландія - 0:2

Ірландці завдяки дублю Роббі Кіна на виїзді обіграли команду Македонії і приєдналися до Росії і Словаччини на вершині групи В відбору на Євро-2012.

Латвія - Ізраїль - 1:2

Збірна Латвії, позбавлена ​​багатьох досвідчених футболістів, так і не змогла протиставити вмотивованим супернику серйозних аргументів. Старання та дисципліни виявилося мало. Команда Луїса Фернандеса зіграла солідно, з гідністю, як і личить одному з лідерів відбіркової групи F. Вирішальний удар гості завдали ще до перерви.

Греція - Мальта - 3:1

Розгромивши скромну Мальту, наші кривдники у відборі на ЧС-2010 греки зберігають перше місце в групі F відбору на Євро-2012.

Англія - ​​Швейцарія 2:2

Збірна Англії з працею уникнула поразки, відігравши два пропущених м'ячі у рідних стінах у команди Швейцарії. На дубль Транквілла Барнетта ще в першому таймі господарі відповіли голами Френка Лемпарда і Ешлі Янга.

Чорногорія - Болгарія 1:1

Зігравши внічию з Болгарією, команда Чорногорії продовжує лідирувати у групі G разом з англійцями (по 11 очок).

Ісландія - Данія 0:2

Обігравши на виїзді ісландців, Данія забезпечила групі H тривладдя: у Португалії, Данії і Норвегії одіноковое колічеоство очок - по 10

Португалія - ​​Норвегія 1:0