Кривой Рог новости
Проект "Друга ріка" оголосить про розпад гурту
05.06.2011 15:26 | Культура

Проект "Друга ріка" оголосить про розпад гурту

За наданою інформацією ас-гітаристом колективу Віктором Скуратівським, українська група Друга ріка, заснована в 1996 році, розпадається.

Так, як говорить музикант, кліп на пісню «Незнайомка» стане прощальній роботою. Скуратівський сказав також, що офіційно про розпад групи буде проголошено пізніше.

Фронтмен колективу Валерій Харчишин прокоментував розпад так: «Ми недавно просто збиралися всією групою, причому на вулиці. Але у нас виник там невеликий конфлікт, і воно все навалилося на купу, тобто, там є як мінімум п'ять складових, п'ять проблем. Але ми не хочемо виносити той сміття на публіку, я думаю, краще ми зробимо офіційну заяву пізніше. Я вважаю, через тиждень-два воно буде ».

Для довідки. Друга Ріка - українська поп-рок група створена на початку 1996 року в місті Житомирі, України. У 2000 році група записала дебютний альбом «Я є», і стала відкриттям фестивалю «Просто Рок». Влітку 2001 «ДР» написали пісню «Оксана», з якою довгий час асоціювали групу. У 2003 році виступали на розігріві Девіда Гаана (вокаліста «Depeche Mode») у Києві. У листопаді 2006-го виходить новий сингл «Денніч», який за короткий час (за результатами ФДР Радіо-Центру) стає кращою українською піснею.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация