Кривой Рог новости
Вирішення ключових питань проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)
22.02.2012 11:09 | Образование

Вирішення ключових питань проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

21 лютого у виконкомі Криворізької міської ради відбулася прес-конференція із заступником міського голови Валентиною Бєрлін. Розпочався захід із розгляду питань щодо закінчення 2011/2012 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. 

Як повідомила заступник міського голови, відповідно до рекомендації Міністерства освіти та науки, молоді і спорту України навчальні заняття у Кривому Розі у 1-8 та 10 класах загальноосвітніх навчальних закладів мають завершитися 25 травня, в 9-х класах – 11 травня, а в 11-х класах – 3 травня 2012 року. Свято Останнього дзвоника заплановано провести 25 травня. В.Бєрлін зауважила, що особливим у завершенні буде навчальний рік для одинадцятикласників. З 04 по 11 травня для випускників 11-х класів проводиться державна підсумкова атестація з трьох предметів у письмовій формі. 12 травня (у суботу) заплановано провести урочистості з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту, а з 15 травня стартує кампанія зовнішнього незалежного оцінювання, де випускники шкіл будуть уже у якості абітурієнтів. 
 
Заступник міського голови нагадала, що кожен бажаючий стати студентом у 2012 році, мав можливість обрати для здачі тестування максимум чотири предмети, вчасно зареєструватися і отримати Сертифікат. Тестування буде тривати до 07 червня 2012 року. Після здачі зовнішнього незалежного тестування абітурієнтів (ЗНО) з 02 липня розпочнеться прийом документів у вищі навчальні заклади на денну форму навчання. 
 
Валентина Миколаївна розповіла про підготовку до основної сесії ЗНО, яка на разі триває. Зокрема зараз проходить навчання та сертифікація персоналу для проведення ЗНО, підготовка роботи пункту перевірки відкритої частини відповідей на тести з української мови та літератури. У березні на розгляд буде винесено проект рішення виконкому міськради «Про створення належних умов для проведення зовнішнього незалежного оцінювання вступників до вищих начальних закладів у 2012 році». У травні заплановано проведення координаційної наради за участю всіх структурних підрозділів, що будуть задіяні при проведенні ЗНО: медична служба, правоохоронні органи, служба безпеки, управління надзвичайних ситуацій, ДАІ, засоби масової інформації тощо. Крім того, заступник міського голови звернулася до представників всіх засобів масової інформації з пропозицією зареєструватися і стати учасниками громадського спостереження за проведенням тестування. Це забезпечить відкритість та прозорість процесу. Реєстрація громадських спостерігачів відбувається через Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти. 
 
Загалом управління освіти і науки виконкому міськради, виконкоми районних у місті рад, вищі та загальноосвітні навчальні заклади Кривого Рогу мають досвід роботи з даного питання тож за словами Валентини Миколаївни Бєрлін усе повинно бути організовано належним чином. 
Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация