Кривой Рог новости
Україна на світовому ринку нерухомості посідає третє місце
05.06.2011 16:19 | Экономика

Україна на світовому ринку нерухомості посідає третє місце

Глобальна консалтингова компанія Knight Frank опублікувала рейтинг найгірших у світі ринків нерухомості, в якому Україна посіла третє місце, пишуть «Українські новини».

Згідно з даними дослідження компанії, зниження цін на ринку нерухомості в Україні склав 7,8% в 2010 році. На думку фахівців, таку ситуацію спровокувала зростання інфляції і падіння ділової активності в країні.

Перше місце в рейтингу посіла Ірландія, в якій квартири за минулий рік подешевшали на 10,8%. Як підкреслили фахівці Knight Frank, ця країна стала найбільш постраждалої серед членів Євросоюзу в результаті глобального економічного кризи. Банківський сектор Ірландії, до цих пір не відновився. Влада країни висловили намір націоналізувати його і оголосили про необхідність вливання 70 мільярдів євро. Ситуація з банками вкрай негативно позначилася на ринку нерухомості.

Друге місце в рейтингу експерти компанії віддали Литві. Вартість житла в цій країні за минулий рік впала на 10%. Однак на поточний рік аналітики дали позитивний прогноз, припустивши, що зниження рівня безробіття та інфляції посприяє одужанню місцевого ринку нерухомості.

Також, до десятки рейтингу увійшли Хорватія (7,2%), Дубай (6,1%), Греція (6%), США (4,1%), Португалія (4%), Японія (3,6%) і Іспанія (3,5%).

Фахівці Knight Frank відзначили, що світовий ринок нерухомості продовжує перебувати в стагнації.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация