Кривой Рог новости
Безробіття в світі сягнуло рекордної відмітки
05.06.2011 16:23 | Общество

Безробіття в світі сягнуло рекордної відмітки

Зараз в світі налічується більше 205 млн безробітних, що є найвищим показником за історію людства. Про це йдеться в доповіді незалежного експерта з питання про права людини і крайній убогості Магдалени Сепульведа Кармоновой, який був представлений на розгляд учасників проходить в Женеві 17-й сесії Ради з прав людини, пише «Дело».

Внаслідок криз число голодуючих і
людей, що недоїдають  у ​​світі збільшилося, принаймні, на 100 млн осіб, і таке становище продовжує погіршуватися через швидко зростаючи ціни на продовольство. До кінця 2010 року приблизно 64 млн осіб жили в умовах крайньої бідності.

Як наголошується в доповіді, катастрофічний вплив фінансово-економічної кризи ускладнювався поруч уже існували соціально-економічних реальностей: у світі в попередні роки вибухнули один за іншим нафтової і продовольча кризи, показники безробіття і без того були вже неприпустимо високими.

Спеціальний доповідач закликала держави розглядати процес відновлення як можливість змін, подолання бідності та соціальної ізоляції, відродження соціальної єдності і створення сталого суспільства.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация