Кривой Рог новости
Обласна влада пильно слідкуватиме за дотриманням трудового кодексу
05.06.2011 16:37 | Власть

Обласна влада пильно слідкуватиме за дотриманням трудового кодексу

«Обласна влада жорстко контролює дотримання трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати та погашення її заборгованості», - зазначив Олександр Вілкул.

За дорученням голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула в області створена обласна робоча група з питань легалізації виплати зарплати та зайнятості населення. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, текст якого має в своєму розпорядженні ІА «МОСТ-ДНІПРО».

До неї увійшли представники всіх органів влади, які в межах своїх повноважень ведуть аналіз та боротьбу з порушеннями законодавства в частині легальної оплати праці та зайнятості населення, - Держінспекція праці, Податкова адміністрація, Пенсійний Фонд України, МВС. Учасники робочої групи будуть працювати з представниками прокуратури.

Щотижня члени робочої групи проводять зустрічі з керівниками підприємств, які заборгували заробітну плату своїм працівникам.

За рік роботи Олександра Вілкула на посаді голови облдержадміністрації за станом на 1 травня борги по заробітній платі в області скорочено майже у 5 разів - з 89 до 18,1 млн грн.

Вже складено перелік усіх підприємств (роботодавців), які нараховують заробітну плату працівникам нижче встановленої мінімальної заробітної плати. Таких підприємств в регіоні налічується більше 18 тисяч.

Наступним напрямком роботи робочих груп у містах і районах області є проведення перевірок з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. З початку року проведено 4648 перевірок роботодавців, легалізовано 2179 робочих місць.

Для довідки. За інформацією головного управління статистики у Дніпропетровській області у січні-березні середньомісячна заробітна плата штатного працівника зросла майже на 23% і склала 2,5 тис. грн.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация