Кривой Рог новости
Скільки коштує робота стюарда на НСК?
23.02.2012 12:40 | Спорт

Скільки коштує робота стюарда на НСК?

За роботу під час матчів, концертів та інших масових подій стюарди НСК отримають по 120 гривень, а старші стюарди — по 200 грн. Відповідно, це чудовий додатковий заробіток для молодих людей. Про це в ексклюзивному інтерв’ю Інформаційному центру «Україна-2012» розповів начальник відділу координації стюардів та медицини «Олімпійського» Андрій Таран.

 «Що ж стосується регулярності залучення стюардів, то вона залежить від проведення заходів на стадіоні, наскільки часто він буде готовий їх приймати. В середньому це 3–4 рази на місяць», — зазначив він. Шеф стюардів також наголосив, що найголовнішим корисним досвідом у цій роботі є спілкування з різними людьми, зачасту іноземцями, а також звичайний життєвий досвід.

Андрій Таран повідомив, що за нормами УЄФА НСК повинно мати понад 1000 стюардів. «Кількість стюардів залежить від ступеню ризику матчу. Немає різниці: проходитиме подія до Євро, після нього чи гратиме «Динамо». У будь-якому випадку масовий захід — це великий рівень відповідальності. Чим більший ступінь ризику – тим більша кількість стюардів на стадіоні», — резюмував пан Таран.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация