Кривой Рог новости
Чи будуть українцям виділені додаткові квитки на матчі Євро-2012?
23.02.2012 12:56 | Спорт

Чи будуть українцям виділені додаткові квитки на матчі Євро-2012?

Вболівальники національної збірної України можуть розраховувати на збільшення квиткової пропозиції Євро-2012 за національною квотою. Про це розповів операційний директор УЄФА Мартін Каллен. Він наголосив, що українські прихильники футболу проявляють неабиякий інтерес до своєї національної команди та чемпіонату в цілому. Свідченням цього є ажіотаж навколо квиткової кампанії Євро-2012.

«Українські фани демонструють відданість турніру і збірній — попит на квитки за квотою федерації дуже високий. Більше того, Україна просила більше 16%. Не виключено, що вона отримає додаткову кількість тікетів. Якщо взяти ситуацію з Францією, асоціація отримала таку ж квоту на свої матчі — 16%. Але сьогодні ми дійшли до висновку, що французи не зможуть продати всі квитки за цією квотою. Може статися так, що з 8 тисяч перепусток на «Донбас Арену» (16% від місткості стадіону) Франція продасть 6 тисяч, тоді 2 тисячі невикуплених квитків буде передана в руки федерації футболу України для розповсюдження серед фанів», — пояснив футбольний функціонер.

Він додав, що в разі, якщо ці перепустки не знайдуть своїх володарів й серед українців, вони надійдуть у вільний продаж для всіх.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация