Кривой Рог новости
Незабаром мешканці міста зможуть насолодитись відродженням парку Правди
06.06.2011 14:07 | Общество

Незабаром мешканці міста зможуть насолодитись відродженням парку Правди

Хотілося б відзначити, що даний Парк є пам'яткою садово-паркового мистецтва, який офіційно відкритий для відвідування 5 травня 1932. Він розташовується на території 36 га на перетині річок Інгулець і Саксагань. Визначними пам'ятками Парку є, в першу чергу, рослинний світ, представлений більш ніж 30-ма видами дерев, 12 видами чагарників, деякі з них є рідкісними, а також відома човнова станція, старовинні арки і мости, з яких раніше відкривалися чудові види на річку і її зелені береги.

Протягом останніх років парк імені газети «Правда», який раніше був улюбленим місцем відпочинку мешканців Кривого Рогу та його гостей, став стрімко втрачати свою привабливість.

Щоб того, щоб цього не сталося остаточно, ініціативна група мешканців Центрально-Міського району зокрема і Кривий Ріг в цілому, абсолютно без переслідування бізнес-інтересів, вирішила провести низку робіт із благоустрою парку і відновлення його репутації «Кращого парку міста для сімейного відпочинку», чого ми як представники територіальної громади району не можемо не бути раді », зазначила голова Центрально-Міського районного ради Ірина Салтівська.

Додатково, Ірина Петрівна підкреслила, що ініціатива виключно благодійна без думок про створення об'єктів бізнесу в цій зоні.
     
За словами депутата Криворізької міської ради (фракція Партія Регіонів), члена виконавчого комітету Центрально - Міського районної ради, керівника Робочої групи з впорядкування парку Олега Малачевского - це не стільки географічний, скільки культурний і духовний центр Кривого Рогу. Для того щоб центральний Парк міста залишався в пам'яті не тільки дорослих жителів Центрально-Міського району кращим місцем відпочинку, але й у пам'яті наших дітей і онуків, небайдужі люди і об'єдналися в ініціативну робочу групу по його благоустрою.

Основним завданням для робочої групи є благоустрій парку з деякими елементами новизни, але при цьому, зазначають члени ініціативної групи, будуть збережені всі історико-культурні споруди та ідеї пам'ятника садово-паркового мистецтва.

Певні кроки вже пророблені - завершується видалення сухостійних, фаутних та аварійних дерев Парку.

Разом з цим ініціативна група оголошує конкурс на кращий ескізний проект благоустрою, а тек ж ремонтно-відновлювальних робіт Парку «ім. Газети «Правда» ». Авторам цікавих ескізних проектів і втілити ідей передбачається винагорода. Бажаючим взяти участь у конкурсі проектів детальну інформацію можна дізнатися за телефоном (0564) 92-31-02.

Термін закінчення прийому ескізних проектів благоустрою і ремонтно-відновлювальних робіт Парку «ім. Газети «Правда» »- 30.06.2011 р.

Відзначимо, що Робоча група створена під егідою та за підтримки Фонду соціально-економічного та культурного розвитку Центрально-Міського району «Відродження», що об'єднує небайдужих людей, перш за все, представників бізнесу, у тому числі й членів Партії Регіонів, які можуть і хочуть допомогти якісним суттєвих перетворень у Центрально-Міському районі. Однозначно, ця ініціатива підтримується міським головою Кривого Рогу та Головою Дніпропетровської ОДА.

Основна мета ініціативної робочої групи з відновлення Парку «ім. газети Правда »- реалізувати ідею багатьох жителів не тільки Центрально-міського району, а й мешканців інших районів Кривбасу, знову зробити Парк кращим місцем відпочинку для дорослих і дітей.

- Тому проект відкритий для всіх і кожного. Ми будемо раді кожному: від юних жителів, які зможуть, при бажанні прийняти участь, вклавши свій фізична праця до людей похилого віку, які з висоти свого досвіду, зможуть дати цінну пораду - зазначив Олег Молочевскій.

Природно запрошуються і бізнес-структури різного масштабу до участі в благоустрої та подальшого відновлення.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация