Кривой Рог новости
Президент має бажання постійно взаємодіяти з опозицією
27.02.2012 11:10 | Политика

Президент має бажання постійно взаємодіяти з опозицією

Президент України Віктор Янукович готовий до конструктивного діалогу з опозицією. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю програмі «Вечори з Віталієм Коротичем».

«Я отримав листа, де опозиція вимагає зустрічі з Президентом. Навіщо вимагати? Я запрошував багато разів представників фракцій Верховної Ради і від опозиції, і від коаліції, разом з керівництвом поговорити на ту чи іншу тему актуальну… У мене є постійне бажання зустрічатися і відчувати настрої в парламенті», — наголосив Президент.

За словами Віктора Януковича, він зацікавлений в тому, щоб серед політичних сил   України була конкуренція ідей та пропозицій. «Я нікому не закриваю рота. Є позиція — будь ласка, висловлюйте її, є конкурентне політичне середовище — конкуруйте», — сказав він.

Водночас Президент додав, що політиканство, популізм та низький рівень політичної культури часто заважають об'єднувати зусилля держави навколо інтересів громадян.

Глава держави висловив переконання, що політична конкуренція в Україні повинна бути цивілізованою. «Я прагну, щоб цей процес був цивілізований в нашій країні, і ми з повагою відносились один до одного. Щоб була певна культура відносин», — сказав Віктор Янукович.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация