Кривой Рог новости
Визначено лідерів обласного конкурсу учнівської молоді «Дніпропетровщина — регіон-лідер»
01.03.2012 12:07 | Образование

Визначено лідерів обласного конкурсу учнівської молоді «Дніпропетровщина — регіон-лідер»

Визначено переможців обласного конкурсу учнівської молоді «Дніпропетровщина — регіон-лідер», який пройшов за підтримки Олександра Вілкула. Захід пройшов у рамках відзначення 80-річчя Дніпропетровської області. Свої роботи на конкурс представили близько 250 школярів з усіх міст та районів регіону. Фіналістами стали 20 учнів: 10 — у номінації «Література та образотворче мистецтво» та 10 — у номінації «Економіка та екологія».

У номінації «Література та образотворче мистецтво» представлені малюнки та графіка на тему «Дніпропетровська область: минуле і майбутнє». У номінації «Економіка та екологія» представлені наукові роботи на тему «Покращення екологічного стану та перспективи економічного розвитку Дніпропетровської області».

Цього дня конкурсанти захищали свої роботи перед журі, до складу якого увійшли заступник голови облдержадміністрація Марія Пустова, в.о. начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик, ректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло Романенко, член Національної спілки письменників України Сергій Бурлаков.

«Розвиток молодіжного інтелектуального руху активно підтримує губернатор Олександр Вілкул. Щороку на Дніпропетровщині проходять різноманітні конкурси для школярів та студентів, які розкривають творчий потенціал талановитої молоді — майбутніх митців, літераторів, науковців. Упевнена, саме ці учні вже невдовзі братимуть активну участь у розвитку нашої області та країни», - сказала Марія Пустова.

За результатами захисту робіт було визначено переможці — по 3 у кожній номінації. За перше місце вручено музичний центр, за друге — електронну книгу, за третє — мобільний телефон, а 14 фіналістів отримали мр3-плеєри.

У номінації «Література та образотворче мистецтво» перемогли:

1 місце — Лавренко Юлія Миколаївна, СЗШ № 100 м. Кривого Рогу,

2 місце — Рудоквас Владислава Володимирівна, Межівська СЗШ № 2,

3 місце — Дворська Анжела Олександрівна, Софіївська СЗШ № 1.

Лідериномінації «Економіка та екологія»:

1 місце — Пономарь Андрій, Томаківська СЗШ №1,

2 місце — Лакій Ольга Олегівна, КЗО СЗШ № 3, м. Жовті Води,

3 місце — Сиволап Дмитро, КЗО ССЗШ №142, м. Дніпропетровськ.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация