Кривой Рог новости
Гравці криворізького клубу вдало зіграли у складі національних збірних
01.03.2012 12:28 | Спорт

Гравець «Кривбасу» Даріян Матіч взяв участь в товариському матчі в складі національної збірної Словенії.

29 лютого збірна Словенії в рамках підготовки до відбірного циклу чемпіонату світу-2014 на власному полі провела контрольний поєдинок проти національної збірної Шотландії.

Матч завершився внічию —1:1. Даріян Матіч з’явився на полі наприкінці матчу —на 85-й хвилині.

Того ж дня національна збірна Грузії в Тбілісі на стадіоні ім. Бориса Пайчадзе провела товариський поєдинок проти національної збірної Албанії.

Зустріч завершилась з рахунком 2:1 на користь господарів поля. Гравець «Кривбасу» Джаба Канкава відіграв майже увесь матч, поступившись місцем на полі партнерові на 4-й компенсованій хвилині та взять активну участь в обох забитих м’ячах. У пасиві Джаби також жовта картка.

Інший кривбасівець —Уча Лобжанідзе —участі в матчі не брав. До речі, в складі суперника збірної Грузії виступали два колишні кривбасівця —Ансі Аголлі та Ервін Бульку.