Кривой Рог новости
Адміністрації Центрально-міського ринку порушує договір з підприємцями
07.06.2011 16:21 | Бизнес

Адміністрації Центрально-міського ринку порушує договір з підприємцями

Адміністрація Центрального ринку вирішила створити своє власне охоронне агентство «Щит». Тому відтепер всі підприємці в обов'язковому порядку повинні укласти договори на їх послуги. В іншому випадку «дужі хлопці» з охоронного агентства не пускають нікого протягом всього неробочого часу з 14 години дня і до 6 ранку наступного дня.

Вартість таких послуг складає приблизно 100 гривень на місяць з одного прилавка і 300 гривень з одних дверей магазину.

Але вся проблема полягає в тому, що деякі підприємці не згодні з даними нововведенням. Подібним бізнесменам тепер вхід категорично заборонений в зазначені вище годинник роботи охорони. У четвер 2 червня повернулися з поїздки з Одеси підприємці так і не змогли відвантажити свій товар в камери зберігання. Не пускають туди раніше 6 ранку і працівників маленьких кафе. Але ж їм потрібен час для того, щоб приготувати асортимент страв і запропонувати відвідувачам «з пилу, з жару».

Варто відзначити, що все це робиться всупереч існуючих договорів оренди, в яких ні словом не сказано про додаткову плату за охорону, але які гарантують право підприємців та їх найманих робітників приходити на свої робочі місця в будь-який час. Цей же договір передбачає можливість цілодобового в'їзду на територію ринку автотранспорту власників розміщених на ринку торгових точок.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация