Кривой Рог новости
Українські готелі домальовують зірочки "від ліхтаря"
07.06.2011 16:30 | Общество

Українські готелі домальовують зірочки "від ліхтаря"

На теперешній день в Україні більша частина готельних об'єктів не відповідають заявленій категорії, а ті, що будуються, з самого початку не планують свою «зірковість».

Власники готелів найчастіше хочуть будувати дешево, без залучення фахівців готельного профілю і за фактом заявити про рівень готелю не менше 4-5 зірок, пише Дело.

«Вони не замислюються про стандарти, зірках, принаймні, до закінчення будівництва. І орієнтуються лише на свій досвід, як правило, не має нічого спільного з готельним бізнесом », - говорить Артем Мушіхін, керуючий курортного комплексу Ripario Hotel Group (АР Крим, м. Ялта).

На думку експерта, рішення влади провести категоризацію готелів (Законопроект «Про обов'язкову категоризації об'єктів туристичної інфраструктури») - це великий крок вперед індустрії гостинності Україні.

Фахівець каже, що в першу чергу, це стане стимулом для нових об'єктів витримувати всі вимоги категорії, про яку вони планують заявити після завершення будівництва. По-друге, обов'язкова категоризація внесе ясність в готельні проекти.

Адже сьогодні кожен другий готель, що називає себе об'єктом 4-5 зірок, сертифікатів, що підтверджують це, не має. «Кількість зірок у рекламному проспекті, яке не відповідає дійсності, призводить до того, що ошукані гості, частіше за все іноземці, не повертаються до нас на відпочинок. Що негативно позначається на туристичній галузі в цілому », - вважає експерт.

Він також зазначив, що після проходження категоризації в готельній індустрії буде явно виражена сегментація. «У першу чергу буде рости VIP сегмент, - стверджує Мушіхін, - об'єкти економ-класу за будь-яких обставин залишаться, або за рахунок приватного житлового сектору, або за рахунок міні-готелів 2 *. Менше за все буде представлений середній клас готелів ».

На сьогоднішній день активно за привласнення категорії взялися власники готелів АР Крим. На початку року тут «зірковість» підтвердили 29 готелів, і ще більше 20 нових заявок на присвоєння категорії подано до Центру Сертифікації Севастополя.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация