Кривой Рог новости
Всеукраїнську виставку дитячої творчості «Країна юних майстрів» відвідав Президент України
02.03.2012 13:20 | Культура

Всеукраїнську виставку дитячої творчості «Країна юних майстрів» відвідав Президент України

Президент України Віктор Янукович відвідав другу Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів», що відбувається у Київському палаці дітей та юнацтва.

На виставці представлені творчі роботи понад 400 вихованців позашкільних закладів – лауреатів і переможців міжнародних, всеукраїнських та інших конкурсів, проведених торік. Експозиція складається з п'яти тематичних «Міст Країни юних майстрів» – мистецтв і народних ремесел; фантазерів, конструкторів та винахідників; науки; юннатії; мандрів. 

Глава держави оглянув роботи дітей, поспілкувався з юними майстрами і конструкторами.

Діти продемонстрували Вікторові Януковичу рухомі моделі техніки. Він також побачив творчий доробок юних членів Малої академії наук України: винаходи, комп’ютерні розробки, різноманітні технічні пристрої. Наймолодші – чотирьохрічні учасники виставки – розповіли Главі держави про свої дослідження сонячного променя.  

Президент, окрім того, оглянув експозицію декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва — вироби зі шкіри, бісеру, лози та соломки, художню мозаїку та вишивку, писанки, м’які іграшки тощо.

«Наша держава будується як сильна, незалежна країна. Ми маємо велику надію на вас», – сказав Президент, звертаючись до юних учасників виставки після огляду їхніх робіт. За словами Віктора Януковича, йому було дуже цікаво побачити творчий доробок винахідників і майстрів.

Віктор Янукович побажав дітям здійснення їхніх мрій та досягнення тих цілей, які вони перед собою ставлять: «Я бажаю вам, щоб ви завжди прагнули досягати найвищих висот і щоб вони вам підкорялися».

Глава держави додав, що держава усвідомлює свою відповідальність перед юними громадянами за їхнє гідне життя та майбутнє.

Довідково. На ІІ Всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів» представлено творчі роботи вихованців позашкільних закладів – лауреатів і переможців міжнародних, всеукраїнських та інших конкурсів 2011 року.

Загалом позашкільні навчальні заклади в Україні відвідують 40% школярів — це близько 1,5 мільйона дітей.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация