Кривой Рог новости
Холера помандрувала до Азова
07.06.2011 21:41 | Здоровье

Холера помандрувала до Азова

Лікарі СЕС озвучили попередні висновки про причини спалаху холери: всьому виною каналізаційні стоки. Фахівці називають три місця, де мешкає холерний вібріон. «Він висіяли з риби, яка була спіймана в районі« азовстальського »мости та близько насосної станції, яка збирає стоки Приморського району і порту. А також вібріон виявлено у морській воді в районі готелю «Турист». Саме в тому місці, де йде спуск зливової каналізації », - розповів« Сьогодні »Роман Родина, заступник головного лікаря Донецької області з санітарно-гігієнічних питань.

Відзначимо, що сьогодні зараза вирвалася з Маріуполя. У селищі Калініна (Волноваський район) з підозрою на холеру госпіталізували 75-річну пенсіонерку. Як повідомили в облСЕС, літня жінка їла рибу, яку їй з Маріуполя привезла сестра. Але, незважаючи на це, холера поступово відступає. У Маріуполі готують до виписки трьох пацієнтів, які потрапили в госпіталь 29 травня. «Ці хворі вже пройшли два обстеження, якщо третя пройде успішно, то сьогодні до вечора вони будуть виписані», - розповів нам Олександр Железняк, начальник Маріупольського міського відділу охорони здоров'я.

Роман Родина зазначив, що зараз лікарі беруть проби води на всьому узбережжі Азовського моря, і якщо результати будуть позитивними, то в Донецькій області почнеться курортний сезон.

«Важко сказати, скільки часу це займе. Чим більше аналізів ми зберемо, тим більше буде інформації. Поки в інших районах ми не виявили холерний вібріон, який викликає захворювання. Якщо ніяких змін на гірше не буде, то ми відкриємо пляжі. Може, з наступного тижня, а може бути, і раніше », - обнадіює Родина.

А поки маріупольські міські пляжі залишаються закритими, мерія міста обладнає їх душовими кабінами. «З їх установкою зважаться багато проблем. На пляжах кожен день виганяють з води людей, які, незважаючи на небезпеку, купаються, найчастіше разом з дітьми », - каже градоначальник Юрій Хотлубей. За його вказівкою, 9 душових з'являться на міському пляжі біля Приморського бульвару, 5 - на Піщаному і 11 - на Лівобережному.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация