Кривой Рог новости
Влада Кривого Рогу підтримує об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
07.03.2012 10:47 | Власть

Влада Кривого Рогу підтримує об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

06 березня у виконкомі Криворізької міської ради відбулася прес-конференція заступника міського голови Григорія Вербицького. Зокрема під час конференції розглядалося питання щодо виконання у Кривому Розі Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки. 

Г. Вербицький відзначив, що у рамках зазначеної програми у місті активно ведеться робота щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Зокрема на теперішній час у Кривому Розі функціонує 114 ОСББ у тому числі з початку поточного року створено 3 ОСББ. Упродовж 2011 року за кошти з міського бюджету виконано капітальний ремонт конструктивних елементів 14 будинків, у яких створено ОСББ та асфальтування прибудинкових територій 17 ОСББ. 
 
Крім того, рішенням Криворізької міської ради затверджено Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2012-2016 роки. Відповідно до зазначеної Програми на виконання у 2012 році капітального ремонту конструктивних елементів житлових будинків, у яких створено ОСББ, у міському бюджеті передбачено кошти в сумі 4 млн грн. 
 
Також заступник міського голови Григорій Вербицький відзначив, що для тих будинків, де не створено ОСББ, а це 5018 будинків, що складає 9,1% від загальної кількості будинків, органами місцевого самоврядування відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено управителів житлових будинків і споруд та прибудинкових територій. Це 6 комунальних підприємств: КП «ЖЕО №14», КП «ЖЕО №31», КП «ЖЕО №35», КП «ЖЕО №45», КП «ЖЕО №8», КП «ЖЕО №20». Управління будинками, розташованими у житловому масиві «Індустріальний», здійснює ПП «Домініум». Крім цього, за результатами проведеного конкурсу, визначено управителя будинків у житловому масиві «Даманський» — ПП «Уют-2011». 
 
Довідково. На сьогодні житловий фонд міста налічує 55 192 житлових будинки, з яких 49 808 будинків приватного сектору, 177 житлово-будівельних кооперативів, 75 відомчих будинків, у 114 будинках створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. 
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация