Кривой Рог новости
Жертви наслідків аварії на ЧАЕС відтепер матимуть окреме відділення для лікування
07.03.2012 10:51 | Здоровье

Жертви наслідків аварії на ЧАЕС відтепер матимуть окреме відділення для лікування

У місті Кривому Розі проживає 3977 осіб, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС. Більшість із них потребує стаціонарного лікування, під час якого вони повинні отримати повний курс реабілітації. Раніше у місті не було можливості забезпечити лікування усім особам даної категорії, які його потребували. Тому й було прийняте обласною та міською владами спільне рішення про створення в 3-й міській лікарні спеціального лікувального відділення для осіб постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, яке дозволило з початку січня 2012 року отримати відділенню юридичний статус окремого відділення.

Завдяки проведенню реформування та модернізації системи охорони здоров'я значно збільшено фінансування медичних закладів. Збільшено фінансування й на організоване відділення для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Раніше фінансування на 1 ліжко-день складало 6,36 грн. на медикаменти та 2,37 грн — на харчування. Тепер витрати на 1 ліжко-день зростуть до 35 грн на медикаменти та до 30 грн на харчування.

У минулому році у місті Кривому Розі проліковано 670 осіб даної категорії, за два місяця цього року в новоствореному відділенні проліковано вже 112 осіб. Це стало можливим завдяки змінам, що відбулися в рамках медичної реформи. Тепер отримати якісне лікування у спеціально створеному для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС зможуть усі особи відповідної пільгової категорії, яким це буде необхідно.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация